Accept terms of service

Do you grant permission to write/read data on this computer to GEOS?


This inquiry is required for legal reason. GEOS itself remains unchanged!

Yes – this choice will save permission to read/write local data and enable you to access GEOS.

No – this choice will close this page (if you return in future, you will see inquiry again). Previously stored data must be removed manually.

Uprawnienia GEOS

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego obowiązującym od dnia 22 marca 2013 roku, użytkownicy stron internetowych i aplikacji takich jak GEOS muszą wyrazić zgodę na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w ich urządzeniu przez zdalny system/aplikację.

Powyższy artykuł zobowiązuje również dostawcę zdalnej usługi do poinformowania użytkowników o celu przechowywania i uzyskiwania dostępu do tej informacji. W przypadku GEOS cele te są następujące:

Przepisy te nie dotyczą działań przeprowadzanych poza kontrolą zdalnego systemu, takich jak:

Polityka prywatności

Z uwagi na konieczność zachowania prywatności i bezpieczeństwa użytkowników korzystających z GEOS:

Odmowa i usuwanie danych

GEOS do działania wymaga przyznania omówionych uprawnień. W przypadku odmowy aplikacja nie zostanie załadowana!

Jeżeli nastąpi konieczność wycofania zgody i/lub usunięcia dotychczas zapisanych danych, należy wejść w ustawienia prywatności używanej przeglądarki internetowej i stamtąd usunąć cookies (tzw. ciasteczka) przypisane do tej domeny. W tym samym miejscu można włączyć również ich blokowanie na stałe (wówczas przyznanie GEOS zgody na zapis/odczyt danych nie będzie możliwe).